Замінував нічний клуб на Павловому Полі безхатько. Евакуювали 600 чоловік

Замінував нічний клуб на Павловому Полі безхатько. Евакуювали 600 чоловік

http://www.hroniki72.com/

9 вересня біля другої години ночі до чергової частини Дзержинського районного відділу міліції надійшло повідомлення про закладення вибухівки в розважальному закладі.

Працівниками вибухотехнічної служби було проведено ретельне обстеження приміщення клубу та прилеглої території. Евакуйовані 600 чоловік, обстежено близько 800 квадратних метрів. Під час перевірки вибухонебезпечних пристроїв та речовин виявлено не було.

За підозрою у скоєнні даного правопорушення було затримано 59-річного чоловіка без постійного місця мешкання, який до речі в червні поточного року вже повідомляв у міліцію про хибне замінування маршрутного таксі.

За вказаним фактом слідчим відділом Дзержинського РВ відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України.

Покаранням за даний вид злочину законом передбачено обмеження волі на строк до шести років.

До речі, користувачі форуму "Типичный Харьков" повідомили, що мінували "Galaktika Club" (ст. метро "23 серпня"). Міліції було більше ніж на площі. "І ще розповідали таку історію в натовпі (просто всі відвідувачі були типо евакуйовані на вулицю), що один молодий хлопець хотів, щоб його дівчина пішла з ним, а вона не захотіла. Вона ще й з іншим залишилася. Хлопець вирішив відігратися і зіпсувати їй вечір", пише користувач форуму.