Замовне вбивство керівника комунального підприємства попередили у Харкові

Замовне вбивство керівника комунального підприємства попередили у Харкові

Фото: СБУ

У Харкові співробітники СБУ спільно з прокуратурою області попередили вбивство керівника комунального підприємства й затримали замовницю злочину.

Оперативники спецслужби отримали інформацію, що місцева жителька підшукує у кримінальному середовищі виконавця для скоєння вбивства колишнього чоловіка своєї доньки. За вчинення цього злочину жінка пропонувала грошову винагороду у розмірі 10 тисяч доларів США. Замовниця поставила завдання видати вбивство за природню смерть, наприклад, від зупинки серця. Правоохоронці встановили, що мотивами зловмисниці була помста, а також наміри разом з донькою заволодіти спадщиною чоловіка. Про це повідомив керівник прес-центру Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула. 

Під час багатоходової спецоперації співробітники СБУ детально зімітували вчинення вбивства та надали «докази» замовниці. Організаторку злочину правоохоронці затримали та остаточно розраховувалася з «виконавцем».

Відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 п. 6, 11, 12 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів на замовлення за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Читайте також: У Харкові підліток отруївся чадним газом

Микола Мельник