Відома віщунка розповіла про війну, мир та провал політиків у 2016 році

Відома віщунка розповіла про війну, мир та провал політиків у 2016 році

Фото: alimero.ru

Що чекає українців у майбутньому році, розповіла двічі переможець «Битви екстрасенсів» в Україні, експерт проектів «Все буде добре» та «Слідство ведуть екстрасенси» провидиця із Харкова Олена Курилова.

За словами відомого екстрасенса, про майбутнє не можна говорити без минулого, адже існують певні кармічні закони Всесвіту. Для прикладу Олена приводить події весни 2013 року, коли у середині березня випав великий сніг, і утворився транспортний колапс.

- Тоді і багатий, і бідний допомагали одне одному, звільняючись від сніжних пасток, - згадує у розмові зі «СК» Олена Курилова. - У той час я зрозуміла, що це не просто так, і побачила у цьому знак того, що люди об’єднуватимуться, братимуться за руки, протиставляючи якійсь великій біді. Думаю, саме так природа тренувала українців перед тими складнощами, що маємо сьогодні.

Про Україну та політиків.
Наступний рік, пророкує Олена, роком недовіри.
- Сьогодні втрачена довіра народу до політиків, і наступного року виграє той, хто говоритиме правду. Мавпа (символ 2016-го. - Ред.) насправді найрозумніша, і вона нікому не довіряє. Вірить лише конкретним діям та вчинкам. Тож рік перевірки фактів, а не політичних інтриг. Той із політиків, хто продовжить замилювати очі, потерпить фіаско, - попереджає провидиця.

Разом із тим, конкретно хто ж саме із відомих українських політиків зійде з орбіти, екстрасенс так і не назвала.

А от важкого військового стану Олена не віщує, так само як і миру. Разом із тим нагадує, що будь-яка війна за своєю циклічністю 4-річна. Виходячи з цього, протистояння на сході має закінчитися у 2017 році. Радить руки тримати в кулаках і не панікувати, натомість увімкнути мізки.

- Мир прийде, Україна буде доброю аграрною державою. Я не бачу відділеними Донецьк та Луганськ, хоча імовірні певні автономії цих областей, - додає жінка.
А от ситуацію з Кримом коментувати відмовляється.

Про дружбу. Протистояти складностям цього року Олена радить завдяки спільній взаємодопомозі та дружелюбності. Час допомоги одне одному. І хоча Мавпа любить радість і розваги, грандіозних святкувань, пишних подій цього року не слід очікувати. На перше місце вийде тема побутової довіри та людської зворушливості.

Рік розумових здібностей
- У цьому році увімкнуться мізки навіть у тих людей, хто не звик їх напружувати. А нація, що думає, - це вже запорука успіху. Якщо порівнювати пік негативних подій для українців із гіркою, ми вже покотилися з неї, - переконана Олена Курилова. - Того, хто вкладає в науку, перспективи, не дивлячись ні на що, здобуває освіту, того, хто читає, тренує свій інтелект, — того наступного року чекає успіх.

Про справи сердечні.
Мавпа обожнює весілля, при чому цього року вони можуть відбутися цілком експромтом. Хто зважиться на такий шалений вчинок, буде щасливим, навіть незважаючи на те, що рік високосний (адже існує повір'я, що в такі роки краще не одружуватися). Олена подібним забобонам не вірить, адже сама вийшла заміж у такий рік і вже 24 роки у щасливому шлюбі.

А от непереливки може бути тим, хто не надто вірний шлюбним путам і не проти плигнути в гречку. Мавпа — шкідниця і саме в такій делікатній темі вам не друг, може вивести на чисту воду. Тож свої пристрасті прийдеться вгамовувати. А щоб відволікти допитливе Мавпеня від спокус, зацікавте його новими враженнями.

- Хоч рік і несприятливий для подорожей, дозвольте собі відвідати нові місцини, пізнати щось нове. Мавпеня любить гострі відчуття, тож цим можна його задобрити, - упевнена екстрасенс.
Віщунка застерігає, що Мавпа велика пліткарка. Якщо людина буде необережною у своїх висловлюваннях, це спровокує великі неприємності.

Для жінок: усі косметичні процедури, зміна іміджу, стилю, декорацій дуже вітаються. Час сідати на дієту. Кулінарні здібності господині будуть розкриватися цього року й будуть оцінені.

Наостанок Олена Курилова радить: якщо маєте схильність до екстрасенсорних здібностей, саме час шукати вчителя. Це єдиний рік в 12 циклі, який може дати старт усьому інтуїтивному. Слід слухати внутрішнє «Я».

Тетяна Василець 

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ