Голів окружних виборчих комісій призначили на Харківщині. СПИСОК

Голів окружних виборчих комісій призначили на Харківщині. СПИСОК

фото:nv.ua

18 лютого Центральна виборча комісія утворила 199 окружних виборчих комісій на чергових виборах Президента України 31 березня.

Із 199 виборчих комісій  — 14 на Харківщині (№ 168-181), по сім у Харкові та районах області. Детальніше зі списком членів окружкомів можна ознайомитися тут.  

Отже, згідно з рішенням Центрвиборчкому, посади голови комісії, її заступника і секретаря між представниками кандидатів у президенти розподілилися наступним чином:

№ 168 місто Харків, Шевченківський район: голова комісії — Володимир Гармаш (від кандидата Олександра Шевченка), заступник голови — Людмила Мосежна (від Василя Журавльова), секретар комісії — Сергій Ворона (від Дмитра Гнапа).
№ 169 місто Харків, Київський район: голова комісії — Олександр Назаренко (від Сергія Тарути), заступник голови — Валерія Копоруліна (від Андрія Садового), секретар — Богдан Степанюк (від Ігоря Шевченка).
№ 170 місто Харків, Московський район: голова комісії — Олексій Домашенко (від Володимира Зеленського), заступник голови — Наталія Пугачова (від Юрія Тимошенка), секретар — Вікторія Хмельницька (від Валентина Наливайченка).
№ 171 місто Харків, Немишлянський район: голова комісії — Ірина Жолтікова (від Сергія Носенка), заступник голови — Вячеслав Воловод (від Іллі Киви), секретар — Наталія Юмакулова (від Сергія Капліна).

№ 172 місто Харків, Індустріальний район: голова комісії — Станіслав Бугай (від Юрія Бойка), заступник голови — Денис Багрій (від Руслана Ригованова), секретар — Оксана Гаєва (від Анатолія Гриценка).
№ 173 місто Харків, Слобідський район: голова комісії — Юрій Гурін (від Олександра Мороза), заступник голови — Олег Звягінцев (від Віктора Кривенка), секретар — Катерина Москалюк (від Віталія Скоцика).
№ 174 місто Харків, Холодногірський район: голова комісії — Валерій Шилов (від Юлії Тимошенко), заступник голови — Валентин Будніченко (від Андрія Новака), секретар — Олена Боєва (від Юрія Кармазіна).

№ 175 місто Дергачі: голова комісії — Дар’я Кантемир (від Василя Журавльова), заступник голови — Ірина Островерх (від Юлії Литвиненко), секретар — Олена Оробченко (від Олександра Вілкула).
№ 176 місто Чугуїв: голова комісії — Ганна Пушенко (від Олександра Вілкула), заступник голови — Іван Бігунов (від Олександра Ващенка), секретар — Катерина Сипавіна (від Віктора Бондаря).

№ 177 місто Куп’янськ: голова комісії — Ольга Берьозкіна (від Олександра Данилюка), заступник голови — Наталя Місько (від Петра Порошенка), секретар — Алла Кравченко (від Віталія Купрія).
№ 178 місто Балаклія: голова комісії — Наталія Кривобок (від Віктора Бондаря), заступник голови – Ірина Волкова (від Олександра Шевченка), секретар — Ольга Гетало (від Романа Безсмертного).
№ 179 місто Красноград: голова комісії — Олексій Швидкий (від Юрія Дерев’янка), заступник голови — Хасайгаджі Алібекгаджієв (від Олександра Соловйова), секретар — Андрій Лактіонов (від Сергія Кривоноса).
№ 180 селище міського типу Золочів: голова комісії — Олег Оберемок (від Миколи Габера), заступник голови — Тетяна Гуріна (від Сергія Тарути), секретар — Павло Пушкін (від Ігоря Смешка).
№ 181 місто Зміїв: голова — Вероніка Межирицька (від Геннадія Балашова), заступник голови — Світлана Волкова (від Інни Богословської), секретар — Сергій Шатохін (від Євгенія Мураєва).

Нагадаємо, вибори президента України призначені на 31 березня 2019-го. ЦВК зареєструвала 44 кандидати на пост президента України.

Читайте також: У селищній школі відкрито перший на Харківщині клас робототехніки

Автор: Максим Грек