Лозівські баскетболісти стали призерами всеукраїнського турніру

24.05.2018 10:25 Область Online
Спортсмени повернулися додому з «бронзою» Шкільної Баскетбольної Ліги України.

Лозівські спортсмени-старшокласники у форматі 3х3 виграли міський, обласний етапи та вийшли у фінал Ліги. У Києві змагалися 128 шкільних команд юнаків та дівчат. В столиці лозівчани поступилися київській команді, однак перемогли баскетболістів з Кривого Рогу. Повідомляє про перемогу команди «Сігма ТВ».

До речі, в минулому році лозівчани також пробивалася до фіналу престижного турніру, тоді команда посіла п’яту сходинку турнірної таблиці.

А вже 29 травня Харків прийматиме фінал Студентського Кубка України з баскетболу 3х3 (Student`s Cup 3x3). Змагання проходитимуть у двох категоріях – чоловіки, жінки. Матчі гратимуть у парку Горького, а у разі несприятливих погодних умов змагання відбудуться у приміщенні спорткомплексу ХНУПС (вул. Динамівська, 3А). Призовий фонд турніру становить 10 000 гривень.