«Слобідський край» розпочинає «Великий єврочелендж»

«Слобідський край» розпочинає «Великий єврочелендж»

Фото: ukrtourism.com

Новий проект охопить усі райони Харківської області.

Спецпроект «Великий єврочелендж» триватиме чотири місяці — з 1 серпня по 30 листопада. За цей час редакція відшукає історії успіху впровадження проєвропейських реформ у кожному районі Харківської області. У кожному номері ми публікуватимемо історію успіху одного з районів регіону.

Мета проекту — сприяти посиленню поінформованості жителів Харківщини про проєвропейські зміни на місцевому рівні; поширити історії успіху, мотивуючи таким чином громадськість до вибору євроінтеграційного курсу; підвищити якість контенту місцевих ЗМІ та міцність зв’язків між ЗМІ, місцевими органами влади та громадами.

Якщо маєте, що розповісти про свій район, пишіть нам на slk.editor@gmail.com. Долучайтеся до нашого «Великого єврочеленджу»!

На пенсії життя не закінчується. Селище на Харківщині облаштувало комфортний терцентр

Експорт – у мішку. Підприємство з Шевченкового продає біг-беги в Євросоюз

Бібліотечна реформа під Харковом: які зміни приносить децентралізація в глибинку

Ощадна громада: як у Первомайському стали на шлях енергозбереження


Газета «Слобідський край» з серпня по листопад 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені у статтях, підготовлених у рамках проекту, є особистою позицією авторів газети і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.

LogoProject