До ТОП-20 кращих педагогів України ввійшла вчителька з Харківської області

До ТОП-20 кращих педагогів України ввійшла вчителька з Харківської області

Фото з соцмереж

Вчителька із Краснопавлівки Лозівського району Галина Загорулько потрапила у топовий рейтинг вчителів за версією Global Teacher Prize Ukraine.

Навесні цього року громадська спілка "Освіторія" організувала національну премію Global Teacher Prize Ukraine, мета якої не лише знайти новаторів в освіті, а й підняти престиж професії вчителя.

Переможець отримає 100 000 гривень, всебічну підтримку в заповненні заявки на світовий етап конкурсу та разом із п'ятіркою фіналістів поїде на Global Education and Skills Forum 2018 у Дубаї, де й назвуть ім'я кращого вчителя у світі. ТОП-5 номінантів також отримають рік безкоштовного підвищення кваліфікації від "Освіторії".

Харківщину представила Галина Загорулько - учителька української мови та літератури, основ медіаграмотності Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.Далі вчителі продовжили боротьбу за престижну вчительську премію у фіналі, який відбувся в Одесі. Журі протягом трьох днів (16-18 вересня) оцінювало учасників "у дії" та обрало ТОП-5.

Наша землячка Галина Загорулько не потрапила до ТОП-5 вчителів, але за звання народного вчителя вона може позмагатися. Його визначать шляхом голосування, яке триватиме до 7 жовтня.

Масштабний ярмарок у Харкові здивує цінами

Олександр Ушаков