Дитсадок за три мільйони відремонтують у селі на Харківщині

Дитсадок за три мільйони відремонтують у селі на Харківщині

http://news.kmvlive.ru

Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко пообіцяв, що Уряд виділить кошти на ремонт дитячого садочка у селі Коробочкино, що у Чугуївському районі.

Услід за новою школою у селі Коробочкино відремонтують дитячий садок. Міністр під час свого візиту пообіцяв, що Уряд виділить на нього три мільйони грн. Як розповів голова Чугуївської РДА Володимир Лобойченко, будівля закладу стара і потребує ремонту. Раніше у приміщеннях дитячого садка училося ще три класи школи.

- Ті приміщення, які звільнилися після того як “виїхала” школа і ті, які займає зараз дитячий садок, ми відремонтуємо найближчим часом. За рахунок цього там зможе займатися ще дві групи додатково. Охочі піти туди уже є, - розповів Володимир Лобойченко.

Він пообіцяв, що за тиждень-два буде зроблено проект реконструкції, після чого фірма-підрядник уже розпочне ремонтні роботи. Як і школу, дитячий садок, реконструюватимуть у борг.

Нагадаємо, першого вересня у селі Коробочкино учні розпочали навчальний рік у новій школі. На новосілля до закладу разом зі своїми дітьми приїхав Олександр Клименко.

До речі, у районі уже знають, яка доля чекає на аракчеєвські будинки (побудовані у 1817 і 1853 році), які раніше займала школа. Так, за словами Володимира Лобойченка в одній будівлі планують організувати гуртки, а в іншому приміщенні хочуть зробити музей. Уже відновлено проект первозданного вигляду будівлі. Можливо, цей музей відчинить свої двері для любителів історії уже наступного року. Все залежить від того, як скоро у районі знайдуть гроші на проект.


Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ