Добкін подивився, як відпочивають діти у таборі

Добкін подивився, як відпочивають діти у таборі

фото прес-служби ХОДА

Губернатор Михайло Добкін відвідав дитячий оздоровчий заклад «Біле озеро» Зміївської районної ради Харківської області.

Голова ОДА оглянув територію установи, спальні корпуси, літній кінотеатр, а також Михайло Добкін відвідав волейбольні та баскетбольні майданчики. Вихованцям табору губернатор подарував футбольні, волейбольні, баскетбольні м'ячі, а також інвентар для гри в бадмінтон і настільний теніс.

Як зазначив Михайло Добкін, сьогодні в таборі «Біле озеро» можна переконатися в реалізації однієї з соціальних ініціатив Президента України, яка вже існує у формі Закону про перше робоче місце. Тут отримали першу офіційну роботу з оформленням трудових книжок дві дівчини.

За словами студентки Красноградського педагогічного коледжу Анни Миргород, яка проходить педагогічну практику в таборі, це її перша робота, і вона стане надійним підґрунтям в майбутній кар’єрі. «Я вже обрала цей шлях і не збираюся з нього звертати. Це те, чого я хотіла, про що мріяла. Я почала свій досвід з дитячого табору. Я думала, що мені буде важко, але виявилося зовсім інакше. Я дуже люблю дітей, і діти теж мені раді», - зазначила Анна Миргород.

За матеріалами: сайт ХОДА