Харківська область у ТОП-5 у вступній кампанії

Харківська область у ТОП-5 у вступній кампанії

За два тижні вступної кампанії до вишів Харківщини подано більше 46 тис. заяв.

 Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Загалом по Україні за станом на 7 годину 16-го липня кількість поданих заяв до вищих навчальних закладів склала більше 1 мільйона. Кожна восьма заява подана в електронному вигляді.
 
– Відповідно до статистичних даних, за два тижні вступної кампанії вступники подали 1 061 343 заяви для участі у конкурсному відборі на вступ до вищих навчальних закладів України. Це рекордний показник. При цьому, вищі навчальні заклади були готові до такої роботи із вступниками. У приймальних комісіях черг немає, оскільки вузами створено необхідні умови для роботи технічних секретарів приймальних комісій та подачі заяв вступниками. При багатьох ВНЗ працюють студентські волонтерські загони та організовано чергування представників кафедр для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо майбутнього фахового спрямування вступників, - зауважив заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко.

За його інформацією загалом у вступній кампанії вже взяли участь 370 103 особи, із них системою електронного подання скористалися 46 532 вступники. В електронному вигляді надіслано 134 947 заяв.

Харківська область, вступники якої подали 46 450 заяв, посідає п’яте місце по активності вступної кампанії. Попереду Донецька область (87 918 заяв),  Дніпропетровська область (82 330), Київ (69 732 заяви), Львівська область (63 218 заяв).


За матеріалами: МОН України