Харківські студенти тепер можуть відвідувати безкоштовно бібліотеки

Харківські студенти тепер можуть відвідувати безкоштовно бібліотеки

http://ru.tsn.ua/

Бібліотеки Харкова почали діяти за системою єдиної картки читача.

Єдина картка читача — це універсальний документ, який передбачає доступ до фондів та електронних ресурсів шляхом безкоштовного обслуговування у читальних залах бібліотек-учасниць проекту «Єдина картка читача бібліотек вищих навчальних закладів Харкова». Проект надає студентам, аспірантам, викладачам та науковцям університетів необмежений доступ до фондів й електронних ресурсів для використання їх у навчанні та науково-дослідній роботі. Проект був розроблений Радою ректорів за ініціативи керівництва Центральної наукової бібліотеки ХНУ ім. Каразіна.

- Перший читач з Єдиною карткою читача прийшов до нас 5 вересня, це був студент Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. В університеті ж першими нову читацьку картку отримали студенти медичного факультету. Єдина картка читача — це великий крок вперед, ми багато років обговорювали можливість запровадити такий проект, тому щасливі, що нарешті нам це вдалося, — розповідає заступник директора Центральної наукової бібліотеки університету В.Г. Мохонько.

Студенти, аспіранти, викладачі та науковці за бажанням можуть обміняти свої читацькі квитки на Єдину картку читача. До 5 жовтня 2013 року усі бажаючі зможуть зробити це безкоштовно.

За матеріалами: ХНУ ім. В. Н. Каразіна