Лікувати онкологію світлом пропонує харківський професор (ФОТО)

Лікувати онкологію світлом пропонує харківський професор (ФОТО)

фото Катерини Терещенко

У виставковій зоні «Радмір-Експохолл» відбувається справжнє диво: чоловік з довгим сивим волоссям, наче чарівник, робить зі звичайної води, не додаючи нічого в склянку, корисну для здоров’я рідину.

Директор Науково-дослідного інституту лазерної біології та медицини Анатолій Коробов усе своє життя створює техніку для промисловості та сільського господарства. Але найбільша частина його розробок – медичні прилади.


Винахідник зі значним стажем, він придумав декілька десятків апаратів, які лікують світлом. Унікальний фітотерапевтичний апаратний комплекс, за словами Анатолія Михайловича, здатен вилікувати будь-яке захворювання: від нежиті до окології.


Особливо науковець пишається двома своїми розробками, які він демонструє на Всеукраїнському конкурсі винаходів "УХ, івент!": фатонні матриці та апарат для лікування синдрому діабетичної стопи.

- Усі наші розробки відрізняються тим, що ми створюємо джерела, які мають довгі поля опромінення, це фотонні матриці. В основу лікувального ефекту усіх посттерапевтичних пристроїв покладена якість світла видимого та інфрачервоного діапазону спектра посилювати мікроциркуляцію крові. Бо будь-яка патологія починається з порушення кровотоку. Друга властивість, якою володіють наші прилади, – це можливість світла нормалізувати ендокринну, імунну та центральну нервову систему, тобто того регуляторного трикутника, який керує усією діяльністю нашого організму, – розповідає Анатолій Коробов.

Сьогодні розробки Анатолія Коробова використовуються у санаторіях Харківщини.

Катерина Терещенко

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ