Перелому ноги у дитини "не помітили" ані вихователі, ані лікар дитсадка на Харківщині

Перелому ноги у дитини

http://tengrinews.kz

Дворічна дівчинка, перебуваючи у дитсадку м. Балаклія, залізла на спортивне знаряддя та впала на підлогу, що і стало причиною травми.

Працівники садка, незважаючи на скарги дівчинки, не надали їй медичної допомоги. Вони намагалися вкласти її спати та зволікали з повідомленням батькам.

Подія сталася у середині лютого, батьки дівчинки звернулися до прокуратури Балаклійського району.

За словами батьків, травмування сталося під час перебування доньки в одному з дитячих садків м. Балаклія. Близько 13.00 на мобільний матері зателефонували вихователі та повідомили, що дівчинка скаржиться на біль у нозі. Проте лікар садка, оглянувши її, жодних травм не зафіксував.

Батьки відвезли дитину до лікарні. Там у неї виявили перелом правої великої берцової кістки.

У зв’язку з цим прокуратура організувала негайну перевірку.

Як повідомив прокурор району Роман Сидоренко, виявилося, що дитина отримала травму через недбалість вихователів.

Прокуратура району за фактом травмування дитини розпочала кримінальне провадження за ч. 2. ст. 137 (неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх унаслідок недбалого ставлення, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльність на строк до 3 років.

За матеріалами: Прокуратура Харківської області