Соцопитування проведуть серед студентів і школярів Харківщини

Соцопитування проведуть серед студентів і школярів Харківщини

http://society.lb.ua

Рада з правової освіти населення хоче з'ясувати, наскільки школярі і студенти Харківщини знають свої права та обов'язки.

Для цього планують провести обґрунтований аналіз за результатами соціологічного дослідження рівня правової свідомості, повідомляє сайт ХОДА.

Питання безперервної правової освіти в навчальних закладах м. Харкова та Харківської області розглядалося сьогодні під час засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення (ХОМКМР) під головуванням заступника голови ХОДА, голови ХОМКМР Олега Анпілогова.

- Робота, покладена на нас, має дуже важливе значення для суспільства, для формування у молодих громадян України правової свідомості, шанобливого ставлення один до одного, забезпечення в державі миру та злагоди. Хотілося б разом з вами виробити дієві рекомендації для всіх державних органів, на які законом покладено функції з правової освіти нашої молоді. Тож давайте підійдемо до неї творчо і по-діловому, - звернувся до членів ради Олег Анпілогов.

Рада рекомендувала Департаменту науки і освіти ХОДА посилити взаємодію навчальних закладів області з правоохоронними органами з метою забезпечення превентивного виховання дітей та молоді; КЗ «Харківській академії неперервної освіти» розробити програму та методичні матеріали для безперервної правової освіти дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.


За матеріалами: сайт ХОДА