Тести для ЗНО з’являться у вільному доступі

Тести для ЗНО з’являться у вільному доступі

http://osvita.ua

Аби підготуватися до цьогорічного ЗНО, школярі можуть скористатися звітами за результатами тестів минулих років, де вказані найбільші помилки.

Упродовж 3-4 років планується створити банк завдань, у якому буде зібрано максимальну кількість запитань з кожного предмета ЗНО для використання абітурієнтами під час підготовки до тестування
Про це заявила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева під час спілкування зі столичними старшокласниками у Київському палаці дітей та юнацтва, - повідомляє сайт Освіта.

Вона розповіла школярам про процедуру проведення ЗНО та деякі подальші зміни, що планується зробити у майбутньому.

За її словами в центрі постійно ведеться робота над удосконаленням ЗНО, а протягом наступних 3-4 років планується створити банк завдань для вільного доступу, у якому буде зібрано максимальну кількість запитань з кожного предмета.

Директор УЦОЯО запевнила, що пройшовши їх, кожен абітурієнт зможе дати оцінку своєї підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Щодо підготовки до ЗНО на сьогодні, Ірина Зайцева порадила майбутнім абітурієнтам скористатися звітами з попередніх тестувань. За її словами, на сайті УЦОЯО можна знайти звіти за 2010, 2011 та 2012 роки, у яких є детальний аналіз найбільш популярних помилок серед учасників тестування.

Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2013 році триватиме з 3 до 27 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести з 11 начальних предметів, результати яких використовуватимуть під час вступної кампанії.

Результати тестування з усіх предметів мають бути оголошені не пізніше 7 липня.

За матеріалами: Освіта