Тисячі харківських абітурієнтів не змогли подати електронні заяви до вишів

Тисячі харківських абітурієнтів не змогли подати електронні заяви до вишів

Фото з соцмережи

Електронна система «лягла» через високий наплив абітурієнтів.

Електронна база вступників почала працювати 12 липня о дев'ятій ранку, тоді ж розпочалася вступна кампанія 2017. У перший же день система подачі електронних заявок «зависла».

Як кореспонденту «СК» повідомили у Харківському національному університеті ім. В. Каразіна, система не працювала увесь день, і лише близько сьомої години вечора почався повільний прийом заявок. Станом на 13 липня система працює з певними труднощами. 

- Університет ніяк не впливає на систему прийому заявок, бо Єдина електронна база вступників не підпорядковується жодному університету. Ми можемо лише повідомляти про несправність в Міністерство освіти і науки, — зазначила відповідальний секретар приймальної комісії ХНУ ім. Каразіна Ольга Анощенко.

За її словами, у період, коли система «лягла», дзвінків від абітурієнтів зі скаргами на систему не було. 12 липня документи у паперовому вигляді принесла лише одна людина.

Які громади готуються до об'єднання на Харківщині

Міністр освіти Лілія Гриневич пояснила збій системи великим напливом вступників і порадила абітурієнтам не поспішати подавати електронні заявки на вступ, адже прийом документів триватиме до 26 липня.

Під час минулорічної вступної кампанії електронна база вступників теж «підвисла» у перший же день. Абітурієнтам довелось чекати, поки систему перезавантажать.

Каріна Попова

 

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ