У дитячому таборі під Харковом возять у круїз та на страусину ферму

У дитячому таборі під Харковом возять у круїз та на страусину ферму

http://www.viatour-ua.com/

Саме активний відпочинок, веселі ігри та захоплюючі екскурсії кожного дня чекають на вихованців пришкільного закладу відпочинку «Веселка», що працює при Новоосинівській загальноосвітній школі Куп’янського району.

Цього літа у «Веселці» мають можливість відпочити півсотні учнів школи. Педагогічний колектив щодня наполегливо працює над тим, щоб відпочинок дітей був змістовним, цікавим і різноманітним.

Для дітей проведено безліч розважальних, спортивних та ігрових програм, екскурсій. Незабутні враження залишилися у вихованців після поїздки на страусину та молочнотоварну ферми.

Багато цікавого та нового діти дізналися під час відвідування виставки приматів, яка проходила в районному Будинку культури в Куп’янську. А крім цього: басейн, подорож на теплоході по річці, екскурсія до лісу, до пожежної частини тощо. Допомагали організувати відпочинок дітей постійні друзі та спонсори – місцеві підприємці. Отже, кожного ранку малеча із задоволенням поспішає до закладу відпочинку, адже напевно знає, що там на неї чекає багато цікавого.

Тамара Кіч, матеріал з газети "Слобідський край" № 74 від 21.06.2014

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ