У школах Харківщини замість уроків впроваджують пари

У школах Харківщини замість уроків впроваджують пари

http://fotto.ru

Уже з молодшої школи до навчання у вищих навчальних закладах привчають учнів Куп’янської школи № 11.

Розклад занять побудовано таким чином, щоб предмети йшли парами: два уроки математики поспіль або два уроки англійської. У такий спосіб учитель може більш детально розкрити тему уроку, а учні мають змогу глибше зануритися у предмет.

– З 1998 року навчання в нашій школі здійснюється за інноваційною модульно-розвивальною системою. Вона полягає у розбитті матеріалу на модулі, а також зміні розкладу занять – замість уроків у нас пари, – розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Куп’янської школи № 11 Олена Бітюцька. – На день може бути три пари замість шести уроків. Позитив при цьому полягає у тому, що навантаження на дітей зменшується. Одна справа готувати три предмети, а інша – шість.

До речі, з 2007 року факультативно дистанційне навчання проходять учні Балаклійського ліцею на базі лабораторії дистанційного навчання Національного технічного університету «ХПІ». 

У ліцеї дітей заохочують до участі у дистанційних курсах, проте примусу не чинять. Тут усе добровільно. Проте, як самі школярі, так і їхні батьки розуміють, що це, по-перше, безкоштовні уроки та тренування до ЗНО, а по-друге, – реальна можливість підвищити свої шанси на вступ в один з найпрестижніших вищих навчальних закладів Харківщини.

Ірина Гудзь, матеріал з газети "Слобідський край" №12 від 26.01.2013

 

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ