Листівку Г. Кернеса щодо Берлусконі оцінили в Римі. Подробиці

Листівку Г. Кернеса щодо Берлусконі оцінили в Римі. Подробиці

фото прес-служби Харківської міськради

Впливові італійські газети приділили увагу акції Харківської міськради, яка розмістила на адміністративній будівлі величезний постер "Руки геть від Берлусконі!",

 відкрито натякаючи на подібну акцію на підтримку Юлії Тимошенко, що відбулася днями в Римі, повідомляє Укрінформ.

"Це - листівка для мера Риму", - сказав в інтерв'ю для італійського агентства TMNews прес-секретар міської ради Харкова Юрій Сидоренко.

"Сидоренко запропонував італійцям дивитися на свою країну і не намагатися чинити тиск на інших. Прес-секретар також повідомив, що вони мають намір увійти в контакт з колегами в міській раді Рима, які повинні бути послідовні і підтримувати не лише колишнього українського прем'єр-міністра, а й свого власного", - йдеться у публікації TMNews.

У свою чергу, журналісти агентства АNSА прямо повідомляють, що розміщення плаката з Берлусконі на мерії Харкова стало реакцією на ініціативу мера Рима, який вивісив на площі Piazza del Campidoglio плакат зі словами "Свободу Юлії Тимошенко". При цьому італійці назвали "провокаційними" фрази, розміщені на харківському постері із зображенням усміхненого Берлусконі, який виглядає з-за розірваних грат: "Руки геть від Берлусконі! Через нього Італія втратила мільйони! Меріє Рима, підтримай не лише українського, а й свого екс-прем'єра!".

При тому що італійські газети по-різному оцінюють змістовне наповнення та тактовність проведених акцій, очевидно, що ініціатива харків'ян не залишилася непоміченою не тільки в Італії, але і в Європі.

За матеріалами: Укрінформ