Михайло Добкін гарантує, що з виборчими дільницями проблем не буде

У ході зустрічі "Чай з губернатором" голова ХОДА Михайло Добкін порушив тему виборів до Верховної Ради.

Михайло Добкін підкреслив, що встановлення веб-камер на виборчих дільницях по всій країні стане додатковою гарантією прозорості виборів. За словами губернатора, камери встановлять так, щоб фіксувати лише правопорушення на ділянці й не порушувати таємниці голосування.

Пропозицію встановити веб-камер на дільницях було висловлено Михайлом Добкіним ще в минулому році, а сьогодні цю ініціативу підтримано Верховною Радою.

– Це дуже добре, тому що ми заощадимо наші регіональні кошти, – зазначив голова облдержадміністрації.

Також він повідомив, що через те, що незначно змінилися кордони виборчих округів, 3–5 % комісій будуть працювати в нових приміщеннях.

– Для кожної виборчої комісії створено паспорт, де зазначено прилеглі території, підходи і прилеглі дороги. Призначені відповідальні в кожному населеному пункті за підготовку виборчих ділянок. Як голова області я гарантую, що ніде не буде проблем з відкриттям дільниць, тисняви та черг. Незважаючи на велику кількість людей, які бажають взяти участь у виборах (і навіть якщо явка становитиме 100 %), усе буде зроблено для того, щоб у людей була можливість цивілізовано віддати свій голос за ту чи іншу партію або кандидата. Я не бачу сьогодні жодних проблем. На карті регіону немає «червоних точок», де необхідно було б працювати над виправленням ситуації, – повідомив губернатор.

Юрій Борщ, матеріал з газети "Слобідський край" №87 від 21.07.2012

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ