Офіційно шпигувати за Інтернет-користувачами та провайдерами будуть в СБУ

Офіційно шпигувати за Інтернет-користувачами  та провайдерами будуть в СБУ

http://www.bagnet.org/

Відповідний законопроект внесено на розгляд Верховної Ради України.

Законопроект № 2208а "Про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі" пропонує розширити повноваження СБУ в частині контролю за якістю і змістом контенту.

"Наразі залишається законодавчо неврегульованою діяльність з розповсюдження в мережі Інтернет інформації, що становить загрозу фізичному, інтелектуальному, моральному та психологічному стану населення, внаслідок чого відсутній його належний захист від шкідливої дії зазначеної інформаційної продукції", - йдеться у пояснювальній записці.

Метою законопроекту є створення та регламентація механізмів державного регулювання питань недопущення розміщення на веб-сайтах адресного простору українського сегмента мережі Інтернет, у т.ч. електронними засобами масової інформації, відомостей, розповсюдження яких заборонено законами України, що дозволить вдосконалити законодавство та посилити заходи щодо захисту суспільної моралі в Україні.

При цьому, у законопроекті передбачено врегулювання окремих питань взаємодії правоохоронних органів з суб'єктами господарювання, які є провайдерами телекомунікацій та надають доступ до веб-сайтів адресного простору українського сегмента мережі Інтернет невизначеному колу користувачів.

За матеріалами: сайт Верховної Ради України