Окружні виборчі комісії розпочали роботу на Харківщині сьогодні

Окружні виборчі комісії розпочали роботу на Харківщині сьогодні

http://orbita.dn.ua

Про це учора під час навчального семінару членам Асоціації органів місцевого самоврядування повідомила перший заступник голови Харківської облради Олена Олешко

Вона розповіла, що 14 окружних виборчих дільниць, що розташовані на території Харкова та області, уже розпочали свою роботу з 26 вересня. А вже з 27 по 29 вересня мають запрацювати дільничі виборчі комісії.

Також Олена Петрівна звернулася до представників органів місцевого самоврядування з проханням організувати безперебійну дію цих комісій й зазначила, на які моменти слід звернути увагу.

- Ми повинні створити нормальні умови для початку роботи виборчих комісій. Ви маєте звертати увагу на під'їзди, підходи до приміщень дільниць,- сказала Олена Олешко, - людям у цих приміщеннях має працюватися комфортно. Так, у деяких школах, наприклад, розташовуватиметься кілька виборчих дільниць. Тож ваше завдання організувати все так, щоб виборці у день голосування могли вільно пересуватися на дільницях.

Також вона наголосила, що органи місцевого самоврядування мають забезпечити виборчі комісії необхідною оргтехнікою, меблями, засобами пожежної безпеки, правовою літературою та приділити особливу увагу сейфам, де зберігатиметься вся документація.

Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ