Сесії Харківської облради мають проходити більш конструктивно - заява

29 серпня відбулася сесія Харківської облради, де в ході розгляду питань порядку денного депутати від політичних сил зробили певні заяви.

Прес-служба обласної організації Партії регіонів оприлюднила заяву, де викладена відповідь на заяву депутата від БЮТ Людмили Бєлової щодо співпраці влади та опозиції.

Наводимо повний текст заяви.

"Некомпетентність та невігластво вже стали нормою вербалізованого потоку свідомості харківської опозиції. Сьогодні Слобожанщина вкотре пересвідчилась в тому , що лідери з місцевого “табору помаранчевих” вдаються до мовних конструкцій, які вказують не лише на відсутність їх фахової підготовки, а й на банальну дурість.

Цікаво, що до дешевого популізму на теми моралі вдалися ті, хто підлістю та зрадою написав не одну сторінку власної біографії. Ті, чиї підступність та відверта брехня давно стали інструментами ведення дискусій. Скотившись з пагорбів, що ведуть на політичний олімп, вони так і не зрозуміли, що час красивих дефініцій та цицеронівських нападів минув. Чому це не може зрозуміти “помаранчова” поважна професорка, яку поставила “на крило” КПРС? Доктор наук, чиє ім’я увійде в історію не лише як знавця ”помаранчових” тенденцій в моді, а й маніпулятора людської свідомості, що майстерно володіє мистецтвом зради.

Чому це не може зрозуміти і заповзятий історик-початківець, який в пошуках роботи ладен “ліпити” все, що може принести шматок сала?

Такі горе-політики суспільству вже не потрібні. Як і та їх словесна брудна маячня, що так далека від реального життя. Суспільство видужує, і сторінки нашої історії, де-не-де приправлені “помаранчовою” хворобою, вже перегорнуті".

За матеріалами: прес-служба ХОО ПР
Автор: Менеджер сайта