Ургант може стати персоною нон грата в Україні (ВІДЕО)

Ургант може стати персоною нон грата в Україні (ВІДЕО)

http://riponline.tv/

Верховна Рада збирає підписи за заборону в'їзду Івана Урганта в Україну.

Після скандального висловлювання російського телеведучого в адресу українців, в Раді почався збір підписів під зверненням до центральних органів влади щодо заборони Урганту приїздити до України, - пише Корреспондент.

- Ми повинні відреагувати і захистити свою національну гідність. Після виступів, що ганьблять національну пам'ять українців, Урганта з'являтися в Україні небажано, тому що якщо на його висловлювання адекватно не реагує влада, то громадяни обов'язково дадуть таким виступам належну відповідь, - сказав депутат Ігор Мирошниченко. - У питаннях нашої історії, в питаннях пам'яті про мільйони українців, які були знищені московсько-більшовицькою системою, НКВС, держава не повинна бути толерантною. Реакція на українофобство повинна бути однозначно жорсткої і непримиренної. У нормальній країні Івана Урганта оголосили б персоною нон грата. Я вважаю, що це саме той випадок, коли український МЗС повинен був відреагувати саме так.

Надагаємо, “жарт” Урганта в ефірі кулінарної телепередачі “Смак” викликав масові обурення. Телеведучий під час приготування страви сказав: "Я порубил зелень, как красный комиссар жителей украинской деревни". Гість програми актор Олександр Адабашьян підіграв шартівнику, зазначивши, що "стряхивает останки жителей с ножа".

" width="100%" height="auto" frameborder="0" allowfullscreen="">
За матеріалами: Корреспондента