Вибори на Харківщині: прийшла третина міста

Вибори на Харківщині: прийшла третина міста

http://kontrakty.ua

Більшість мешканців Богодухова, які мають право голоса, у неділю, 9 вересня не прийшли на вибори мера. Явка склала 29%.

Про це "СК" повідомив голова Богодухівської міської виборчої комісії Леонід Кириченко.   

За його інформацією за крісло мера боролися п’ять кандидатів, але виборці, які прийшли на дільниці, віддали перевагу Наталії Олексенко, яка до цього виконувала обов’язки мера міста.

– На позачергових виборах з 14 тис. 639 виборців взяли участь  4 тис. 301 виборець, тобто явка склала 29 %. Перемогу з великим відривом здобула Олексенко Наталія Іванівна, яка отримала 2560 голосів, що становить 59,5 %, – повідомив Леонід Кириченко.

На другому місці – Олександр Просяник (висуванець партії «Христистиянський демократичний союз»), колишній міський голова Богодухова, за якого віддали голоси 1 073 виборців (24,94 %). Третє місце з 261 голосом (6 %) посів Юрій Зирянов (Партія Захисників Вітчизни). Альберт Кушик, голова районного осередку «Української партії козаків» набрав 90, а «свободівець» Михайло Соколов — 79.

Наталія Олексенко – депутат міської ради чотирьох скликань, секретар ради. З 16 січня цього року виконувала обов’язки Богодухівського міського голови у зв’язку з тим, що попередній міський голова Богодухова Володимир Бєлий склав свої повноваження, оскільки його було призначено головою Богодухівської райдержадміністрації. У коментарі «СК» новообраний міський голова Богодухова повідомила, що сьогодні головне завдання для міськради – наповнення бюджету.

– Це позачергові вибори, а в 2010 році ми йшли на вибори однією командою, створеною Володимиром Бєлим, з його програмою. Зараз його призначено головою Богодухівської райдержадміністрації, але ми зобов’язані виконати всі пункти його програми. Я йшла на вибори з таким девізом: коли влада та громада разом – успіх гарантовано. Першочергові  завдання для нас: поповнення дохідної частини бюджету, розроблення стратегічного соціально-економічного плану розвитку міста на 2013–2020 роки, – розповіла Наталія Олексенко.

Юрій Борщ

Довідка «СК». Олексенко Наталія Іванівна народилася в 1963 році в м. Самбір Львівської області. Закінчила Київський технікум транспортного будівництва. Працювала на Богодухівському електромеханічному заводі, в КСП «Україна», з 2001 року – на різних посадах у Богодухівській міській раді, з 2006 року – секретар міської ради. Має дорослого сина.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ