Засідання Ради: депутати вже встигли почубитись та прийняти присягу

Засідання Ради: депутати вже встигли почубитись та прийняти присягу

http://most-dnepr.info

Сьогодні почала роботу Верховна Рада України VIІ скликання.

Перед тим, як прийняти присягу, опозиційні депутати у кулуарах встигли почубитись із депутатами від партії Батьківщина Олександром і Андрієм Табаловими, які не написали заяви на вступ у фракцію Батьківщини, передає ЛігаБізнесІнформ.

Як тільки ці депутати зайшли до сесійної зали, бютівці виштовхали їх у кулуари, бійка тривала кілька хвилин.

Пізніше новообрані народні депутати склали присягу у Верховній Раді України. Текст присяги з парламентської трибуни зачитав найстарший народний депутат - регіонал Юхим Звягільський.

Депутати від партії УДАР вже встановили на своїх робочих місцях партійні прапорці.

На робочому місці кожного народного депутата лежить послання від руху Чесно із закликом голосувати персонально.

В 10:00 спікер Верховної Ради шостого скликання Володимир Литвин відкрив урочисте засідання і запросив на трибуну найстаршого народного депутата, який зачитав текст присяги. Депутати вислухали його стоячи, потім, після виконання духовного гімну України "Молитва за Україну" оголошено перерву для скріплення присяги підписами народних депутатів.

Після цього депутати отримають картки для голосування і посвідчення народних депутатів. Потім глава підготовчої депутатської групи Литвин повідомить про кількість зареєстрованих Центрвиборчкомом депутатів, оголосить про припинення повноважень Верховної Ради шостого скликання і запросить на трибуну найстаршого депутата для відкриття першої сесії ВР сьомого скликання.
 
Олександр і Андрій Табалова не написали заяви на вступ у фракцію Батьківщини

За матеріалами: ЛігаБізнесІнформ