Журналістів із санітарами порівняв голова облради

Журналістів із санітарами порівняв голова облради

Журналісти розповідають людям те, що не розповідає влада, а тому вводити кримінальну відповідальність за наклепв даний час в Україну ризиковано.

Таку думку висловив сьогодні журналістам голова Харківської облради Сергій Чернов, повідомляють Коментарі.

- Я ніколи не підтримував і не буду підтримувати ті законодавчі ініціативи, які носять характер крайності. У суспільстві, яке ще не пройшло довгий шлях демократичного становлення, становлення правової держави, сьогодні дуже ризиковано вводити такі норми. Журналісти виконують свою роботу, вони є в своєму роді «санітарами» - завдяки їм суспільство часто дізнається те, чого не може почути від влади, і влада не повинна цього боятися, - вважає Сергій Чернов. - Але, з іншого боку, кожен працівник ЗМІ теж повинен розуміти свою відповідальність. Якщо немає ніяких противаг, то, прикрившись журналістським посвідченням, можна озвучити будь-яку необ'єктивну інформацію на адресу будь-якої людини, - сказав голова облради.

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що у ВР зареєструваний законопрокт, в якому пропонується посилити покарання за наклеп та розповсюдження неправдивої інформації - аж до тюремного ув'язнення на термін до 5 років.

За матеріалами: Коментарі-Харків