Корисно

Образа: як її пережити й не посваритися

«Мамо, йди вже відпочивай, я все сама зроблю», – Олена спересердя відмахнулася. Євдокія Іванівна міцно стулила тремтячі губи, очі зволожніли. Вона опустила їх долу, повільно повернулася й почовгала в іншу кімнату.

Фото з соцмереж

Похилий вік: як гідно в ньому жити

Прожиті літа засмучують нас зайвими зморшками на обличчі й психологічними проблемами. Як безболісно перейти в нову для себе категорію – літніх людей – і не втратити смаку до життя?

Фото: ayzdorov.ru

Народні засоби: як вилікуватися й не зашкодити

Коли нам стає зле, ми часто звертаємося не до офіційної медицини, а до народних засобів. Але чи завжди ці рятівники корисні?

samipostroim.com

Ревінь: користь, шкода і кулінарне застосування

Навесні нас радує перша зелень на городі – усілякі вітамінні травки. І серед них є така, яку можна і відразу використати, і законсервувати, і ліки з неї виготовити.

Протистояння вчителя і учня - як розв’язати конфлікт

«Крутилася на уроках», «Голосно розмовляла», «Перебивала вчителя», «Не підготувалася з предмета»... кричали червоні написи зі знаками оклику. Галина Іванівна гортала сторінки шкільного щоденника доньки. Потім підняла на неї очі.

Фото Зої Голіусової

Квітник наступного сезону: тюльпани й нарциси

Тюльпаново-нарцисове розмаїття квітів залишається позаду. І постає питання: що роботи, аби ці цибулинні й наступного року милували наше око.

Фото: good-harvest.com.ua

Лайфхак для садівника: огірки на власній грядці

Колись вважалося, що сіяти огірки можна до 5 червня (Леонтія-огірочника) – це був останній термін, відведений народними прикметами для висаджування цієї культури. Тобто зараз саме гаряча пора огіркової посівної.

Лінь може бути й на користь

Ми звикли вважати лінь негативною рисою і завжди закликали з нею боротися. А чи варто? Іноді вона є нашою рятівницею. Чому – давайте розбиратися.

Лайфхак: пінка для гоління в побуті

Буває, що чоловікові не сподобалася пінка для гоління – чи то для шкіри не підходить, чи запах не подобається. Не викидайте! Винахідливі люди придумали, як можна її застосувати у побуті.

Фото: terra-yug.com.ua

Дизайн садової ділянки: декоративний соняшник

Соняшник буде не зайвим і на присадибній ділянці. Адже вирощувати його нескладно, а лускати насіння і милуватися ефектною клумбою – це теж наші національні вподобання.

Фото: zdorov-info.com.ua

Вітамінна зелень на столі: що найбільш корисно

З приходом весни і довгоочікуваного тепла з’являються ніжні паростки вітамінної зелені, так необхідної людині, щоб поповнити запаси життєвих сил, вичерпаних взимку в організмі. Про користь зелені багато хто чув, але не кожний знає, в чому вона полягає.

Фото: likar.info

Обережно, кліщі: як не стати жертвою паразита

Насолоджуючись природою, не варто забувати про одну маленьку, але дуже підступну комаху – кліща.

Питання дня

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online