ОсвітаЗдоров’яКультураСпорт

Харків'янка стала чемпіонкою Європи із самбо

Харківські спортсмени завоювали «золото» та «бронзу» на чемпіонаті Європи із самбо серед чоловіків і жінок, який проходив з 19 по 21 травня в Мінську.

Фото із соцмережі

Збірна України зіграє важливий матч у Харкові. Подробиці

У вересні на стадіоні “Металіст” збірна України зіграє один з ключових поєдинків кваліфікації на ЧС-2018.

Еліна Світоліна одержала перемогу на престижному турнірі

Українка в ніч на 22 травня здобула перемогу в жіночому тенісному турнірі, який проходив в Римі

У Харкові зміниться схема руху транспорту

Рух транспорту по пл. Свободи, на ділянці від вул. Сумської до вул. Трінклера, буде заборонений з 17:00 19 травня до 24:00 20 травня.

Донецький «Шахтар» оформив «золотий дубль» у Харкові

«Гірники» у фіналі Кубка України мінімально обіграли київське «Динамо».

Тисячі поліцейських вийдуть на охорону футбольного матчу в Харкові

На матчі за Кубок України з футболу збереться близько 38 тисяч вболівальнивів. За безпекою слідкуватимуть близько двох тисяч поліцейських.

Харків'янка фінішувала першою у забігу в Швейцарії

Вікторія Погорельська показала кращий результат в забігу на 10 миль «Grand Prix von Bern», який пройшов в 36-й раз в місті Берн (Швейцарія).

Фото з соцмережи

Найкращі тхеквондисти світу зберуться в Харкові

Міжнародний турнір з тхеквондо «Ukraine Open Cup 2017» пройде в Палаці спорту «Локомотив» 13-14 травня.

Харків`янин переміг на чемпіонаті світу з шашок

«Золото» в командних змаганнях з бліцу харківський гросмейстер здобув разом з Артемом Івановим з Дніпра.

Престижний футбольний трофей привезли до Харкова

У місто прибув Кубок України, який у фінальному протистоянні розіграють гранди вітчизняного футболу.

Рух транспорту біля стадіону "Металіст" обмежать

Рух транспорту по пров. Власівському і вул. Храмовій буде заборонений з 15:30 до 19:00 6 травня.