Харків'янки привезли "золото" з Миколаєва

29.09.2015 09:01 Спорт
Фото : podrobnosti.mk.ua Фото : podrobnosti.mk.ua
У Миколаєві пройшов чемпіонат України з бадмінтону, в якому взяли участь 90 юнаків та дівчат (2001 року народження) з 9 областей України.

У жіночому розряді вікторія залишилася за харків'янкою Валерією Рудаковою, яка у трьох сетах переграла місцеву спортсменку Дарину Пойду (2:1). Крім цього тріумфу знайшлося ще одне місце на п'єдесталі для іншої представниці Першої Столиці Анастасії Прозорової, яка в матчі за "бронзу" у двох сетах здолала одеситку Аріну Марущак.

У парному жіночому розряді не було рівних харків'янкам Рудаковій та Прозоровой, які у фіналі впевнено взяли гору над місцевими бадмінтоністками.
А ось в чоловічому розряді харківським спортсменам не вдалося вибороти нагород. Тільки в міксті харків'янам вдалося завоювати дві медалі.

Пара Валерія Рудакова та Олексій Мустецов дісталася до фіналу, але боротьбу за "золото" програла. А бронзові медалі залишилася за харків'янами Анастасією Прозоровою і Данилом Скринником.