Чемпіонат України з автомодельного спорту пройде у Харкові

Чемпіонат України з автомодельного спорту пройде у Харкові

Відкриті змагання з автомодельного спорту «Kharkiv RC Extreme Challenge» пройдуть 11-13 серпня на вул. Храмова (парковка навпроти східної трибуни стадіону «Металіст»).

Цього року змагання одночасно отримали статус чемпіонату України. У Харкові збереться безліч спортсменів з різних регіонів країни.

Для змагань створена найбільша в Україні траса - завдовжки понад 420 м (довжина прямої ділянки - 85 м, ширина колії траси - 4 м).

На участь у змаганнях заявлені такі класи моделей: Е10 21.5, Е10, F2, F3, TC10 NITRO, TC10, TC10 Stock 21.5, TC10 21.5. Глядачі побачать в дії професійні автомоделі на радіоуправлінні, що розвивають швидкість до 140 км/год. Про це повідомляє сайт Харківської міської ради. 

Для участі в чемпіонаті вже зареєструвалося 72 спортсмени. Бажаючі взяти участь в змаганнях ще можуть подати заявку, реєстрація - тут

Під Харковом будуть добувати електрику зі сміття

Нагадаємо, що відкриті змагання з автомодельного спорту «Kharkiv RC Extreme Challenge» в такому форматі і такого рівня вперше пройшли в Харкові в 2015 році. Наймолодшому учаснику - Вадиму Журавльову (Харків) тоді було 9 років. Учасники виставили для змагання 37 моделей різних класів, 11 з них - з двигуном внутрішнього згоряння. Середня швидкість, показана за час проведення змагання, становила 82 км/год. Кращий час на трасі, в класі «F-2», показав майстер спорту міжнародного класу Олег Іванов (Харків) - 18,437 сек. У класі «ДТМ-10nitro» кандидат в майстри спорту Віктор Борзов подолав трасу за 20,232 сек.

Микола Мельник