Донецький «Шахтар» у Харкові розгромив львівські «Карпати»

11.03.2019 10:01 Спорт
Вчора, 10 березня, пройшли матчі передостаннього, 21, туру першого етапу змагань в Українській Прем'єр-лізі.

В одному з цих поєдинків донецький «Шахтар» на ОСК «Металіст» приймав львівські «Карпати». На цей поєдинок футболісти обох команд вийшли на поле в спеціальних футболках із написом «#ЗАВЖДИПОПЕРЕДУ. ДЯКУЄМО!». Цією акцією клуби відзначили працю екстрених служб, які першими виїжджають на виклик та чергують у дні матчів на стадіонах. Також співробітники служб першої допомоги отримали сертифікати і подарунки від ФК «Шахтар».

Звітну зустріч «гірники» провели на найвищому рівні, не залишивши жодного шансу супернику. Вже після першого тайму підопічні Паулу Фонсеки вели з розгромним рахунком 3:0. Забивали Віктор Коваленко, Микола Матвієнко і Майкон.

Після перерви команда-лідер продовжила знущатися над суперником, ще двічі розписавшись у його воротах. Дубль оформив Коваленко, а ще один м'яч забив капітан «гірників» Тайсон — 5:0.