Донецький «Шахтар» здобув впевнену перемогу в Харкові

14.04.2019 10:17 Спорт
«Гірники» на ОСК «Металіст» приймали луганську «Зорю».

Вчора, 13 квітня, в Харкові відбувся центральний матч 24-го туру Української Прем'єр-ліги – «Шахтар» – «Зоря». «Гірники» в цьому матчі не зустріли супротиву з боку суперника, якого розгромили 3:0. Рахунок в матчі на 15-й хвилині відкрив Віктор Коваленко, реалізувавши пенальті. На початку другого тайму нігерійський нападник «Шахтаря» Ларрі Кайоде подвоїв перевагу партнерів. А вже в компенсований арбітром час Майкон довів рахунок до розгромного – 3:0.

Після цього матчу «Шахтар» упевнено продовжує лідирувати в УПЛ, маючи в своєму активі 63 очки. Київське «Динамо», яке йде на другому місці, відстає від «гірників» на сім залікових балів.

У наступному, 25-му, турі київське «Динамо» на своєму полі прийматиме «Шахтар». Матч відбудеться 24 квітня, початок о 18:30.

Автор: Олександр Гаркавець