Едмар провів останній матч за «Металіст 1925»

23.04.2018 08:21 Спорт
Вчора, 22 квітня, харків'яни вдома приймали «Дніпро».

Цей матч став знаковим для улюбленця харківської публіки капітана команди Едмара. Згідно з домовленістю гравця з клубом, після матчу з «Дніпром» натуралізований українець повертається в США, де закінчить грати, а потім почне кар'єру тренера. Партнери хотіли проводити досвідченого одноклубника виключно перемогою, і це у них вийшло.

Рахунок в матчі вже на 6-й хвилині відкрив Владислав Краєв, який відмінним ударом «зняв павутину» воріт Олексія Баштаненка. А через 13 хвилин харків'яни подвоїли свою перевагу, відзначився Сергій Давидов.

А в другому таймі «жовто-сині» довели рахунок до розгромного, забив Денис Скотаренко. А після того, як комфортний заділ був уже зроблений, на 65-й хвилині коуч харків'ян Олексій Іванов поміняв Едмара, який під овації стадіону покинув поле.

3:0 – «Металіст 1925» здобув переконливу перемогу і продовжує посідати друге місце, відстаючи від СК «Дніпро-1» на п'ять очок.