Фізкультурний комплекс почали будувати у Дергачах

Фізкультурний комплекс почали будувати у Дергачах

фото прес-служби Харківської облради

15 лютого в Дергачах було дано старт будівництву фізкультурно-оздоровчого комплексу та закладено капсулу з посланням до нащадків.

У заході взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, заступник голови Харківської облдержадміністрації Олег Ампілогов, голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев, Дергачівський міський голова Олександр Лисицький, директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Дмитро Перепелиця, перший заступник голови Дергачівської районної держадміністрації Петро Каверзін.

З вітальними словами від Харківської обласної ради до усіх присутніх звернулась Олена Олешко: 

– Сьогодні на нашій рідній Дергачівської землі велике спортивне свято. Мене зовсім небагато часу, і тут з’явиться чудовий фізкультурно-оздоровчий комплекс. Жителі Дергачівського району давно чекали цієї події. Зараз тут присутні діти, а це означає, що молоде покоління росте. Ми хочемо, щоб це покоління було здоровим. Саме для цього будуємо спортивні майданчики, фізкультурно-оздоровчі комплекси та спортивні споруди, де наша молодь, наше підростаюче покоління набиралося здоров’я.

Від імені Харківської обласної адміністрації зі значущою для Дергачівщини подією всіх присутніх привітав Олег Ампілогов, та пообіцяв, що влада робитиме все можливе, щоб спорткомплекс було побудовано в максимально стислі терміни.

Довідка СК. Фізкультурно-оздоровчий комплекс у Дергачах буде побудовано за проектом спорткомплексу, відкритого минулого року в селищі Борова Харківської області. ФОК передбачає універсальний спортивний зал для гри у міні-футбол, волейбол, баскетбол, теніс і для занять із загальної фізичної підготовки, тренажерний зал, а також кілька допоміжних приміщень: роздягальні з душовими кабінами, медичний кабінет, інструкторські та технічні приміщення.
У минулому році також було розпочато будівництво спорткомплексів у Вовчанську, Лозовій і Первомайську. Також у цьому році планується розпочати будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів у Краснограді та Зачепилівці.

Борис Бреславець, матеріал з газети "Слобідський край" №22 від 19.02.2013

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ