Футболіст з Краснограда став кращим воротарем чемпіонату світу U-20

17.06.2019 09:20 Спорт
Збірна України до 20 років відмінно провела мундіаль у Польщі, завоювавши золоті медалі.

Минулої суботи, 15 червня, у Польщі завершився чемпіонат світу з футболу U-20. У фіналі змагань зустрілися збірні України і Північної Кореї. На 5-й хвилині азіати з пенальті відкрили рахунок, утім ще до перерви наші співвітчизники зрівняли рахунок, відзначився Владислав Супряга. На початку другої половини гри Супряга оформив дубль, а на 89-й хвилині матчу перевагу партнерів подвоїв Георгій Цітаїшвілі, який і встановив підсумковий рахунок у матчі — 3:1.

У фінальному матчі ворота українців захищав уродженець Краснограда Андрій Лунін, який завдяки своїй упевненій грі був відзначений індивідуальною нагородою. Як повідомляє прес-служба Української асоціації футболу, Андрія визнано кращим голкіпером чемпіонату світу.

Нагадаємо, красноградець провів на турнірі шість поєдинків із семи, пропустивши через поїздку до нашої національної команди лише чвертьфінальну зустріч із Колумбією.