Футбольний сезон 2012 закрили на Харківщині

Фото відділу у справах молоді та спорту Золочівської РДА

7 жовтня в Золочеві на стадіоні «Колос» відбулося урочисте нагородження переможців і призерів районної першості з футболу сезону 2012 року.

Протягом шести останніх місяців поточного року увагу мешканців Золочівського району було прикуто до гарячих баталій футбольної першості, участь у якій взяли сім команд району: «Колос» (Писарівка), «Кристал» (Олександрівка), «Золочівське» (Золочів), «Вікторія» (Гуринівка), «Старт» (Сковородинівка), «Колос» (Довжик) і «Нива» (Сковородинівка).

За підсумками змагань володарями першого місця, набравши 30 очок, стали футболісти команди «Колос» із Довжика. У цьому році команда значно покращила свій рівень і з четвертого місця, яке посіла минулого року, відразу вийшла у переможці.

Зовсім трохи їм поступились представники Золочева. Команда «Золочівське» набрала у підсумку 28 очок і здобула срібні медалі першості. Третіми, як і рік тому, стали представники Олександрівки – команда «Кристал».

Усіх переможців чемпіонату й турніру було нагороджено призами й кубком. Нагороди футболістам вручали голова Золочівської райдержадміністрації – голова районної федерації футболу Ігор Горішній, а також голова Золочівської районної ради Леонід Канівець і начальник відділу у справах молоді та спорту Золочівської райдержадміністрації Зоя Олійник.

Було також визначено кращого бомбардира першості району. Цього року їм став гравець команди «Кристал» (Олександрівка) Віктор Перов, який 15 разів влучав у сітку воріт суперників.

Наприкінці урочистої церемонії відбувся традиційний турнір на Приз закриття футбольного сезону, участь у якому взяли команди «Золочівське» (Золочів), «Колос» (Писарівка), «Старт» (Сковородинівка), «Колос» (Довжик). Саме представники селища Довжика знову довели свою перевагу над суперниками та отримали Кубок 2012 року.
На цьому Золочівщина офіційно попрощалась із футбольним сезоном, але не з самою грою. Найближчим часом футбольні поля району знову приймуть гравців на різноманітних зимових турнірах.