Харківська пловчиня принесла Україні друге золото на Параолімпіаді

31.08.2012 06:00 Спорт
Вчора у фінальному запливі на 50 метрів вільним стилем серед жінок харківська пловчиня Наталія Прологаєва завоювала золото Параолімпіади, передає Національний комітет спорту інвалідів.

Це — друге золото української збірної на Параолімпіаді. Ще одна українка Вікторія Савцова посіла п'яте місце. Після першого медального дня українські спортсмени вийшли на 4 місце загальнокомандного заліку. 30 серпня у Лондоні українські параолімпійці завоювали 8 медалей: дів золотих, дві срібних і чотири бронзових. На першому місці — китайці (15 нагород), на другому — австралійці (9 нагород).

Нагадаємо, дзюдоїст Давид Хорова у ваговій категорії до 66 кг завоював першу золоту медаль для української команди. Обидва срібла завоювали пловці: Катерина Істоміна (на дистанції 100 метрів батерфляєм) і Євген Богодайко (на дистанції 100 метрів на спині).