Харківські держслужбовці без краватки (ФОТО)

Харківські держслужбовці без краватки (ФОТО)

фото Бориса Бреславця

25 травня на стадіоні та в легкоатлетичному манежі «КДЮСШ ХТЗ» держслужбовці департаментів, управлінь та апарату облдержадміністрації змагалися за медалі та кубки ювілейної Х Спартакіади.

Змагання пройшли у п'яти видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шашки та шахи.

Найяскравіше у цьому році проявила себе команда Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА, яка посіла перше місце у загальнокомандному заліку, та здобула головний трофей змагань.


Представники Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту змогли вибороти перше місце у настільному тенісі, шашках, в змаганнях з шахів, а також посіли третє місце у волейболі. Трохи не хватило команді фарту і у міні-футболі. Основний час фінального двобою проти Департаменту соціального захисту населення завершився унічию 1:1, а ось серію пенальті краще пробили суперники, вирвавши перемогу з рахунком 3:1. 


Завдяки вдалій гри футболістів, та досить високих результатів в інших видах спорту Департамент соціального захисту зміг посісти третє загальнокомандне місце.

Другими в цьому році були представники апарату Харківської обласної держадміністрації, які увійшли до трійки призерів в усіх без винятку змаганнях, а їх фінальна гра у волейболі проти команди Департаменту агромпромислового розвитку стала справжньою прикрасою турніру.

Впевнено вигравши перший сет 15:8, представники Департаменту агромпромислового розвитку в другому поступалися суперникам 12:5. Але бажання перемогти все ж таки змусило команду зібратися, і в кінцевому підсумку вирвати перемогу 17:15.


За підсумками змагань буде складено збірну Харківської області, яка у вересні цього року візьме участь у Всеукраїнській Спартакіаді серед держслужбовців.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ