Харківський «Металіст 1925» вилетів з Кубка України

09.07.2017 16:39 Спорт
«Жовто-сині» в серії післяматчевих пенальті поступилися тернопільській «Ниві».

Сьогодні, 9 липня, харківський «Металіст 1925» почав свій шлях в професіональному футболі кубковим матчем проти тернопільської «Ниви». У цьому матчі зі стартових хвилин з'явилося відразу три з чотирьох новачків харків’ян – захисники Ігор Чередниченко і Юрій Буличев, а також півзахисник Володимир Черніков.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. «Жовто-сині» жваво почали матч і вже на 11-й хвилині вели в рахунку. Відзначився Андрій Ралюченко. Гості швидко прийшли до тями, і в середині тайму рахунок знову став нічийним – 1:1.

Харківський «Металіст 1925» поповнився чотирма футболістами

У другому таймі, як і в першому, команди ще раз обмінялися голами. Тепер уже, на 56-й хвилині, тернополяни вийшли вперед, але через вісім хвилин капітан харків'ян Сергій Давидов зрівняв рахунок – 2:2. У час, що залишився, команди не зуміли виявити сильнішого, і путівка в наступний раунд Кубка України розігрувалася в додатковий час, де команди голів не забивали. І доля матчу вирішувалася в серії післяматчевих пенальті.

У «футбольній лотереї» пані Фортуна посміхнулася хлопцям з «Ниви» 4:3, які пройшли в наступний раунд Кубка України.