Харківський "Металіст" став бронзовим призером Прем'єр-ліги

19.05.2014 06:15 Спорт
ФК "Металіст" в останньому турі Прем'єр-ліги з футболу сезону 2013/14 переміг полтавську "Ворсклу" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі на 6-й хвилині забив Хав'єр. Матч з міркувань безпеки проходив у Києві без глядачів (формально господарем поля був "Металіст"). На 3-й хвилині Дедечко не реалізував пенальті.

Набравши 57 очок, "Металіст" знову посів третє місце в чемпіонаті. Це сьома "бронза" клубу (у минулому чемпіонаті "Металіст" вперше посів друге місце).

Склади команд.
"Металіст": Шуст, Вільягра, Пшеничних, Папа Гуйє, Азеведо, Краснопьоров, Едмар, Бланко, Хав'єр, Ксьонз (Радченко, 64) , Гоменюк (Богданов, 87).

"Ворскла": Богуш, Даллку, Громов, Дедечко (Кривошеєнко, 80), Чеснаков, Сапай, Баранник, Ткачук, Пердута, Турсунов, Романчук (Маркоскі, 46).