Харків'яни вибороли золоті медалі на Всесвітній Універсіаді

Харків'яни вибороли золоті медалі на Всесвітній Універсіаді

Харків’яни Наталя Погребняк та Ігор Бодров поповнили кошик студентської збірної України двома золотими медалями XXVII Всесвітньої літньої Універсіади.

Насправді золотим для харківських спортсменів видався екватор змагань. У сьомий змагальний день, який був заключним для легкоатлетів, студенти Харківської державної академії фізичної культури нанесли подвійного удару суперникам, та завоювали золоті медалі як у жіночій, так і у чоловічій естафеті 4х100 метрів. 

Серед жінок не було рівних харків’янці Наталі Погребняк, яка разом з партнерками по команді Вікторією Пяточенко, Олесею Повх та Марією Ремень прийшли до фінішу першими, показавши результат 42,77 секунди, та майже на секунду випередивши найближчих суперниць з США, які фінішували з результатом 43,54 секунди. Бронзу в жіночій завоювали спортсменки з Польщі – 43,81 секунди.

Не було рівних українцям і у чоловічій естафеті 4 х 100 метрів. Харків’янин Ігор Бодров разом з Русланом Перестюком, Сергієм Смелюком та Віталієм Коржем з результатом 38,56 секунди також виборов золото Універсіади. Другими на цій дистанції були японці - 39,12 секунди. Третіми, з результатом 39,29 секунди – спортсмени з Польщі.

Таким чином на рахунку харків’ян стало вже сім медалей Універсіади-2013.

Кількома днями раніше боксер Олександр Гвоздик завоював золото, а чотири бронзи принесли борці – дзюдоїсти Артем Харченко, Марина Черняк та Єлизавета Каланіна, а також Людмила Нікітіна в боротьбі на поясах вільним стилем.

Українці по закінченню дев’яти днів змагань мають у своєму активі 55 нагород, серед яких 11 золотих, 20 срібних та 24 бронзових. Перемоги українськими студентами були завойовні у легкій атлетиці, боксі, плаванні, фехтуванні, академічній греблі, греблі на каное, а також у спортивній стрільбі.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ