Харків'янин Олександр Гвоздик виграв бронзу на Олімпіаді

11.08.2012 07:36 Спорт

Ще одна бронза у жіночої збірної за естафету. Таким чином, за минулу добу Україна виборола дві бронзові медалі.

Харківський боксер Олександр Гвоздик (вагова категорія до 81 кілограма) 10 серпня програв у півфіналі Олімпійського турніру боксеру з Казахстану Аділбеку Ніязімбетову. Бій завершився з нічийним рахунком 13:13, але за рішенням суддів переможцем був оголошений Аділбек Ніязімбетов, повідомляє сайт Олімпіади-2012.

Жіноча збірна України завоювала бронзову медаль Олімпіади в естафетному бігу 4х100 метрів. Про це повідомив сайт Олімпіади.

Золота медаль - у збірної США, представниці якої пробігли естафету за 40,82 сек. Срібну медаль завоювала збірна Ямайки, яка вирвалася на друге місце з результатом 41,41 сек. Хоч спортсменки з Ямайки і порушили правила передачі естафетної палички, заступивши за грань спеціального коридору, протест на їх порушення ніхто не подав.

Бронзову медаль отримала команда України у складі Олесі Повх, Христини Стуй, Марії Ремень та Єлизавети Бризгіної, які пройшли дистанцію за 42,04 сек.