Харків`янин переміг на юніорському Кубку Європи з дзюдо

22.08.2017 12:55 Спорт
19 та 20 серпня в румунському місті Арад відбувся заключний етап Кубка Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року, на якому харківські борці завоювали «золото» та дві «бронзи».

Участь у змаганнях взяли 248 спортсменів з 33 країн світу. Українська збірна здобула 1 золоту, 3 срібні та 7 бронзових нагород. Єдину золоту медаль цього етапу європейського Кубка Україні приніс харків’янин Сергій Крівчач. У ваговій категорії до 81 кг він здолав суперника з Македонії та двох дзюдоїстів з Ізраїлю, а у фінальному двобої переміг Роланда Гоза з Угорщини. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Бронзовими призерами стали Євген Вегера та Олександр Духневич. Обидва завоювали медалі у ваговій категорії до 100 кг.

Лицарі з усієї України битимуться в центрі Харкова

Ці змагання стали одним з етапів формування та підготовки збірної команди України U21 до юніорського чемпіонату Європи, який з 15 по 17 вересня цього року відбудеться в Словенії, а також до юніорського чемпіонату світу, що з 18 по 22 жовтня прийматиме Хорватія.