Металіст - Зоря 3:1. Найкращі голи матчу (ВІДЕО)

10 травня у Луганську відбувся матч 28-го туру чемпіонату України у Прем'єр-лізі

Харківський "Металіст" виявився на висоті і переміг луганську "Зорю" з рахунком 3:1.

Як повідомляє портал Спорт XL, на 21-й хвилині гол забив Хосе Соса. Марлос зробив передачу на Хав'єра, той на Сосу і удар останнього прийшовся під дальню штангу. Крешеван Сантіні не встиг належним чином зреагувати. 0:1.

Потім було по моменту у Бланко і Девіча, але обидва вистрілили вище воріт.

На початку другого тайму господарям вдалося зрівняти рахунок, скориставшись помилкою гостей. Сталося це на 48-й хвилині. Худзік зробив передачу в штрафну, Горяїнов якось невдало зіграв на виході, і Яннік Болі відправив круглого вже у порожні воріт. 1:1.

Але тріумфували луганчани зовсім недовго. Вже через 2 хвилини вони заробили пенальті у свої ворота. Желько Любенович збив Марко Девіча на вході в штрафну. Виконав вирок арбітра Хав'єр Клейтон. 1:2.

Прекрасний момент був у Едмара на 62-й хвилині, але сьогодні був, мабуть, чи не його день. Коли м'яч застрибав у штрафному господарів, Едмар наспів до нього першим і вдарив у площину воріт, але м'яч влучив у штангу.

Зате більш везучим виявився Хосе Соса. На 71-й хвилині він відзначився дублем. Вілліан зробив м'яку передачу в район одинадцятиметрової позначки, звідки Соса зльоту забив шкіряний снаряд у ворота. 1:3.

Таким чином, харків'яни зробили ще один впевнений крок до срібних медалей чемпіонату.

За матеріалами: Спорт XL
Автор: Менеджер сайта