Металіст 1925 дебютував у Першій лізі з перемоги

22.07.2018 22:15 Спорт
У стартовому турі «жовто-сині» в рідних стінах приймали «Агробізнес».

22 липня харківський «Металіст 1925» дебютував у Першій лізі домашнім матчем проти «Агробізнесу» з Волочиська Хмельницької області. І господарям вдалося почати чемпіонат з бажаної перемоги, яку здобути вдалося у другому таймі.

Спочатку, на 78-й хвилині, новачок команди Дмитро Сула, який вийшов на заміну, вивів партнерів уперед. А вже в кінцівці зустрічі, на 89-й хвилині, Сергій Романов подвоїв перевагу «жовто-синіх», встановивши остаточний рахунок у матчі 2:0.

А в перерві цього поєдинку відбулася церемонія нагородження легенди харківського футболу Олександра Горяїнова орденом «За заслуги» III ступеня, присвоєним йому указом Президента України Петра Порошенка. Державну нагороду екс-воротареві «Металіста» передала голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.