Металіст переміг Чорноморець: гол Хав'єра та несподівана реакція Маркевича (ВІДЕО)

21.04.2013 19:28 Спорт
У 25-му турі Прем'єр-ліги "Металіст" обіграв "Чорноморець" з рахунком 3:1.

Харківський "Металіст" повернув собі другу сходинку в чемпіонаті, яку на добу опанувало "Динамо", повідомляє ТСН.

Пропустивши гол на 27-й хвилині, харків'яни одразу вирівняли становище. Хав'єр з центру поля закинув м'яч у ворота одеситів, помітивши, що Дмитро Безотосний вийшов з воріт. До кінця тайму харків'яни могли вийти вперед, але гості зберегли ворота "на замку".

Однак зі стартових хвилин другого тайму "Металіст" продовжив насідати на ворота Безотосного і, врешті-решт, Соса вивів господарів уперед.

За десять хвилин Хав'єр блискуче пробив головою після подачі кутового у виконанні Соси - 3:1. Лиш після цього одесити великими силами пішли в атаку, але бодай скоротити відставання не змогли.