Металіст програв Локомотиву, але відігрався на боснійцях (ВІДЕО)

"Металіст" зіграв товариський матч з чемпіоном Боснії "Железнічаром" із рахунком 5:1.

Вже на шостій хвилині Девіч протягнув м'яч по центру, дав пас Сосу, а капітан проштовхнув м'яч у ворота, пише ТСН. а 37-й хвилині Марко після передачі Бланко шикарним обвідним ударом з 25-ти метрів відправив м'яч у дальню дев'ятку. За чотири хвилини Соса після проникаючого пасу у штрафний майданчик викотив м'яч на Девіча і Марко оформив дубль.

Боснійці забили гол на 52-й хвилині. Ходжич, скориставшись помилкою Шелаєва, вийшов один на один і перекинув Дішленковича.

На 75-й хвилині четвертий гол у ворота "Железнічара" забив Радченко. Відгукнувшись на передачу Вілліана, він підсік м'яч над воротарем. Крапку у цьому матчі поставив Вілліан. Бразилець у штрафному майданчику обіграв захисника і пробив у дальній кут від стійки.