Найкращого борця визначили на Харківщині

Фото Бориса Бреславця

Традиційний фестиваль бойових мистецтв, який проводиться в Харкові наприкінці року,

цього разу об’єднав під дахом Палацу спорту майстрів кікбоксингу, тхеквондо, самбо, бойового самбо, дзюдо та сумо.

У відкритих обласних змаганнях з кількох бойових мистецтв, які відбулися 24 листопада 2012 року, узяли участь близько 800 атлетів. Окрім представників Харкова та області, на відкриті турніри прибули також спортсмени з восьми регіонів України.

У рамках цього фестивалю відбувся Кубок Харківської області з тхеквондо ITF та Кубок області з кікбоксингу WAKO. Ці два турніри стали наймасштабнішими й зібрали близько 500 спортсменів.

Переможцями як у турнірі з кікбоксингу в категорії лайт-контакт, так і в турнірі з тхеквондо, у загальнокомандному заліку стали спортсмени харківського клубу «Пересвіт»: Денис Степанов, В’ячеслав Колесник, а також Павло Гагарін, які у своїх категоріях практично не залишили суперникам жодного шансу. Серед тхеквондистів упевнену перемогу в Кубку здобув Дмитро Домбровський.

Досить потужною командою виступили богодухівські тхеквондисти, один з яких – Владислав Сіряк – став срібним призером турніру.

До речі, для багатьох спортсменів Кубок області був другим за останній час досить серйозним випробуванням. Збірна Харківської області переможно повернулася з першого етапу Кубка України з кікбоксингу WAKO, який пройшов у Броварах за тиждень до харківського турніру. Спортсмени Харківщини посіли на змаганнях перше загальнокомандне місце, а також привезли 11 золотих, сім срібних і п’ять бронзових медалей.

У свою чергу Кубок області, за словами віце-президента федерації кікбоксінгу WAKO Олександра Рєзніка, став відбірковим етапом до формування збірної команди області на другий етап Кубка України, який з 16 до 18 грудня пройде у Хмельницькому і включатиме всі стилі кікбоксингу. Крім того, турнір дозволив ще зовсім молодим спортсменам, які почали заняття в цьому році, вперше випробувати свої сили.