Олімпійці Харківщини повезли до Лондона флаг та мрії про квартири

Олімпійці Харківщини повезли до Лондона флаг та мрії про квартири

Губернатор Харівської області Михайло Добкін вручив олімпійцям Харківщини пам'ятні годинники та побажав їм "звіряти час з харківським".

Сьогодні у ХОДА губернатор зустрівся зі спортсменами, які представлятимуть Україну і Харківську область на XXX літніх Олімпійських іграх в Лондоні, і їх тренерами.

Михайло Добкін вручив спортсменам пам'ятні годинники, сертифікати на матеріальну допомогу та прапор Харківської області, як талісман і запоруку вдалого виступу.

- Дуже символічно, що сьогодні подарунки та сертифікати вручили люди, які вже приносили славу колишньому СРСР і завойовували медалі на давніх олімпійських іграх. Молоді спортсмени, отримавши напуття з рук відомих олімпійців, взяли деяку естафетну паличку, а дух і традиції – це додаткові можливості, які приведуть нашу збірну до перемоги», – підбив підсумок губернатор Харківської області.

Також губернатор подарував спортсменам флаг Харківської області і попросив залишити на ньому свої автографи, а в разі перемоги брати флаг із собою на п'єдистал пошани.

Як зазначив Михайло Добкін, в разі завоювання медалей нашими олімпійцями вдома на них чекатимуть винагороди: квартири та машини або грошову винагороду.

У свою чергу олімпійці вручили Михайлу Добкіну подяку "за підтримку у підготовці до ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні".

У зустрічі також взяли участь заступник голови ХОДА Євген Савін, віце-президент ХОО НОК України, дворазовий олімпійський чемпіон з волейболу Юрій Поярков та олімпійська чемпіонка з легкої атлетики Людмила Джигалова.

Валерій Несенов

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ